PIC16C63A-20/SS
MFR.Part #
PIC16C63A-20/SS
JLCPCB Part #
C641675
Package
SSOP-28-208mil
Description
0℃~+70℃ 192Byte 20MHz 22 4V~5.5V 7KB 8 Bit External OTP PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS