PIC16C62BT-20I/SS
MFR.Part #
PIC16C62BT-20I/SS
JLCPCB Part #
C628866
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 128Byte 20MHz 22 3.5KB 4V~5.5V 8 Bit External OTP PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS