PIC16C620A-20/SO
MFR.Part #
PIC16C620A-20/SO
JLCPCB Part #
C642578
Package
SOIC-18-300mil
Description
0℃~+70℃ 13 2.5V~5.5V 20MHz 8 Bit 896Byte 96Byte External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS