PIC16C54C-20I/SS
MFR.Part #
PIC16C54C-20I/SS
JLCPCB Part #
C639069
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 12 20MHz 25Byte 3V~5.5V 768Byte 8 Bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS