PIC16C54C-20E/SO
MFR.Part #
PIC16C54C-20E/SO
JLCPCB Part #
C642524
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+125℃ 12 20MHz 3V~5.5V 768Byte 8 Bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS