P6KE91AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
P6KE91AE3/TR13
JLCPCB Part #
C19551939
Package
T-18
Description
-55℃~+125℃ 131V 1uA 4.5A 600W@10/1000us 77.8V 91V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional T-18 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS