MXUPTB17E3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXUPTB17E3
JLCPCB Part #
C2630831
Package
DO-216AA
Description
-65℃~+150℃ 17V 19V 1kW 1uA 29.2V 5.14A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-216AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS