MXSMLJ26AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMLJ26AE3
JLCPCB Part #
C2629497
Package
DO-214AB
Description
26V 28.9V 3kW 42.1V 71.2A TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS