MXSMLJ18CAE3
MFR.Part #
MXSMLJ18CAE3
JLCPCB Part #
C2628751
Package
DO-214AB
Description
102.8A 18V 20V 29.2V 3kW TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS