MXSMLJ110CA
MFR.Part #
MXSMLJ110CA
JLCPCB Part #
C2628696
Package
DO-214AB
Description
110V 122V 16.8A 177V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS