MXSMLJ100A/TR
MFR.Part #
MXSMLJ100A/TR
JLCPCB Part #
C2449393
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 18.6A 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS