MXSMLG64CA
MFR.Part #
MXSMLG64CA
JLCPCB Part #
C2629321
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
103V 29.2A 2uA 3kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS