MXSMLG120A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMLG120A
JLCPCB Part #
C2628135
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 15.6A 193V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS