MXSMCJLCE18AE3
MFR.Part #
MXSMCJLCE18AE3
JLCPCB Part #
C2629033
Description
1.5kW 100pF 18V 20V 29.2V 51A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS