MXSMCJ90CAE3
MFR.Part #
MXSMCJ90CAE3
JLCPCB Part #
C2628518
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.3A 100V 146V 1uA 90V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS