MXSMCJ64AE3
MFR.Part #
MXSMCJ64AE3
JLCPCB Part #
C2628954
Description
1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS