MXSMCJ20AE3
MFR.Part #
MXSMCJ20AE3
JLCPCB Part #
C2629131
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 20V 22.2V 32.4V 46.3A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS