MXSMCG33CAE3
MFR.Part #
MXSMCG33CAE3
JLCPCB Part #
C2629488
Description
1.5kW 1uA 28.1A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS