MXSMBJ18AE3
MFR.Part #
MXSMBJ18AE3
JLCPCB Part #
C2630275
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
18V 20.5A 20V 29.2V 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS