MXSMBJ160CAE3
MFR.Part #
MXSMBJ160CAE3
JLCPCB Part #
C2630351
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 160V 178V 2.3A 259V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS