MXSMBG16CAE3
MFR.Part #
MXSMBG16CAE3
JLCPCB Part #
C2629291
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.1A 26V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS