MXPLAD7.5KP13A
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP13A
JLCPCB Part #
C3713930
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 349A 7.5kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)