MXPLAD6.5KP24A
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP24A
JLCPCB Part #
C2629876
Description
167A 24V 26.7V 38.9V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS