MXPLAD36KP36A
MFR.Part #
MXPLAD36KP36A
JLCPCB Part #
C2631704
Description
-55℃~+150℃ 36V 36kW 40V 58.1V 620A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS