MXPLAD36KP14AE3
MFR.Part #
MXPLAD36KP14AE3
JLCPCB Part #
C2633585
Description
-55℃~+150℃ 1.5kA 14V 15.6V 24V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS