MXPLAD15KP33CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP33CA
JLCPCB Part #
C2631691
Description
-55℃~+150℃ 15kW 282A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS