MXPLAD15KP200A
MFR.Part #
MXPLAD15KP200A
JLCPCB Part #
C2631901
Description
-55℃~+150℃ 15kW 200V 222V 322V 47A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS