MXLSMLJ90CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ90CAE3
JLCPCB Part #
C2629264
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 20.6A 2uA 3kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS