MXLSMLJ24CA
MFR.Part #
MXLSMLJ24CA
JLCPCB Part #
C2627570
Package
DO-214AB
Description
24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS