MXLSMLJ13CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ13CAE3
JLCPCB Part #
C2627690
Description
-65℃~+150℃ 139.4A 13V 14.4V 21.5V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS