MXLSMLJ11CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ11CAE3
JLCPCB Part #
C2627721
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS