MXLSMLG40CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG40CAE3
JLCPCB Part #
C2627681
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
2uA 3kW 40V 44.4V 46.4A 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS