MXLSMLG15AE3
MFR.Part #
MXLSMLG15AE3
JLCPCB Part #
C2628631
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS