MXLSMLG100CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG100CAE3
JLCPCB Part #
C2627411
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 18.6A 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS