MXLSMCJLCE7.5A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE7.5A
JLCPCB Part #
C2628788
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 12.9V 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS