MXLSMCJLCE70A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE70A
JLCPCB Part #
C2627342
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.3A@10/1000us 5uA 70V 85V 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS