MXLSMCGLCE10A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMCGLCE10A
JLCPCB Part #
C2629746
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 88A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS