MXLSMCG14CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG14CAE3
JLCPCB Part #
C2632340
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 14V 17.2V 23.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS