MXLSMBJSAC22E3
MFR.Part #
MXLSMBJSAC22E3
JLCPCB Part #
C2628205
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 14A 22V 24.4V 30pF 35.4V 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)