MXLSMBJ6.5CA
MFR.Part #
MXLSMBJ6.5CA
JLCPCB Part #
C2626576
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 53.6A 6.5V 600W 7.22V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS