MXLSMBJ17AE3/TR
MFR.Part #
MXLSMBJ17AE3/TR
JLCPCB Part #
C2448957
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.7A 27.6V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS