MXLSMBJ15CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ15CAE3
JLCPCB Part #
C2626551
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
15V 16.7V 24.4V 24A 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS