MXLSMBJ150A
MFR.Part #
MXLSMBJ150A
JLCPCB Part #
C2626184
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 150V 167V 2.5A 243V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS