MXLSMBG13CA
MFR.Part #
MXLSMBG13CA
JLCPCB Part #
C2626100
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
13V 14.4V 21.5V 27.9A 600W TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS