MXLPLAD6.5KP10CA
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP10CA
JLCPCB Part #
C2628753
Description
10V 11.1V 17V 383A 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS