MXLPLAD18KP54CA
MFR.Part #
MXLPLAD18KP54CA
JLCPCB Part #
C2631159
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 207A 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS