MXLLCE130A
MFR.Part #
MXLLCE130A
JLCPCB Part #
C2628557
Package
CASE-1
Description
1.5kW 130V 144V 209V 7.2A TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS