MXLCE64AE3
MFR.Part #
MXLCE64AE3
JLCPCB Part #
C2629370
Description
1.5kW 103V 14.6A 64V 71.1V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS