MXL5KP22CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL5KP22CA
JLCPCB Part #
C2629663
Package
DO-204AR
Description
141A 22V 24.4V 35.5V 5kW TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS