MXL1.5KE7.5CA
MFR.Part #
MXL1.5KE7.5CA
JLCPCB Part #
C2627950
Description
1.5kW 11.3V 132A 6.4V 7.13V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS